Спеціалізований охоронний підрозділ “СОБР”

Спеціалізований охоронний підрозділ “СОБР” є одним з найбільших і динамічно розвиваютщихся охоронних підприємств Дніпропетровського регіону вже більше 15-ти років.

Спеціалізований охоронний підрозділ «СОБР» (ліцензія категорії «А» – охорона майна різних форм власності, серія АВ № 597103) створений для здійснення комплексних заходів спрямованих на забезпечення схоронності майна та безпеки громадян.

На базі спеціалізованого охоронного підрозділу «СОБР» розгорнуть власний пульт централізованого спостереження, що забезпечує спостереження за засобами охоронної та тривожної сигналізації, встановлених на об’єктах, що охороняються.

Для своєчасного реагування на сигнали, що надходять від приладів охоронної сигналізації, встановлених на об’єктах, що охороняються, нами організовані мобільні групи швидкого реагування та затримання, які цілодобово несуть службу в усіх районах м Дніпра.

Персонал нашого підприємства:

– фахівці профільної підготовки, пройшли службу в підрозділах МВС, СБУ та Збройних сил України;

– технічні фахівці, мають досвід створення систем безпеки будь-якої складності у відповідності з існуючими стандартами якості та вимогами безпеки в Україні.

«Ваша безпека – Наша мета»

Спеціалізований охоронний підрозділ “СОБР” надає весь спектр охоронних послуг та послуг з пожежної безпеки.

 

 

Published on :Posted on
Call Now Button066-785-27-49